Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kłaj

Kłaj, małopolskie

  • 799 000 zł
  • 117 m²
  • 6 829,06 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Kołodzie...

Skontaktuj się

Dom Kłaj

Kłaj, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

799 000 zł

117 m²

6 829,06 zł/m²

Dom Kłaj

Zaktualizowane: 18 maja 2026

799 000 zł 117 m² 6 829,06 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
380 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

380 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (6 829,06 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Kłaj)
  • Charakterystyka domu 117 m² (89 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 380 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: POWER HOLDING Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1582/7649/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Brak prowizji, brak PCC.

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego dom jednorodzinnego (budynek dwulokalowy), położonego w miejscowości Kłaj niedaleko Puszczy Niepołomickiej.
Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu, na którym powstanie 5 domów, każdy po dwa niezależne lokale.

Najważniejsze informacje w skrócie:

- dom jednorodzinny ( dwulokalowy),
- rok budowy: 2026/2027,
- powierzchnia całkowita: ok. (...)

Agent

Urszula Kołodziejska

535 007...

535 007 784

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Kołodziejska

535 007...

535 007 784

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.